‘DIETCLUB.COM.TR’ İLE SAĞLIKLI YAŞAM HAREKETİ BAŞLADI


Obezitenin tehlikeli bir noktaya geldiği ülkemizde kilo vermek ve sağlıklı yaşam standartlarına sahip olmak isteyenlerin yeni adresi ‘dietclub.com.tr’ açıldı. Kullanıcılarını ‘Size inanıyoruz’ sloganıyla motive eden web sitesi kalori sayma yöntemiyle zayıflatıyor.
Hem de ücretsiz!

KALORİ SAYARAK ZAYIFLAYIN
Sağlık Bakanlığı’nın verilerine göre Türkiye’de obezite oranı erkeklerde %21.2, kadınlarda ise % 41,5. Sektör haline gelen zayıflama ürünlerine, beslenme danışmanlarına ve spor salonlarına harcanan para ise çığ gibi büyüyor. Ancak obezite sorununda gözle görülür bir iyileşme sağlanamıyor. Dahası bu tür paraları harcayamayanlar adeta kaderlerine terk ediliyor. Bilinçsizce yapılan diyetler yarardan çok zarar veriyor.
Daha sağlıklı bir Türkiye ve daha sağlıklı bir nesile inanan idealist bir ekip tarafından kurulan DietClub internet erişimi olan ve sağlıklı yaşam için adım atmak isteyen herkesi kucaklıyor. Yaşamlarını Los Angeles, Londra, İsveç ve Türkiye’de geçiren sitenin kurucuları Elif Schmidt ve Ali Yurtsever şöyle diyor: “Son on yılda sağlıklı yaşam, kilo verme ve spor ile yakından ilgilendik. Bu konudaki son trendleri öğrendik ve şu anda DietClub’da sunduğumuz araçlarla insanların başarılı bir şekilde kilo verdiğine şahit olduk. Kalori sayarak kilo verebileceğinize inanıyoruz. En önemli görevimiz ülkemizin başa çıkmak için önemli adımlar attığı obezite sorunuyla savaşmak. Bu yüzden DietClub’ın temel özelliklerine kullanıcılarımız ücretsiz ulaşabiliyor.”

NASIL İŞLİYOR?
DietClub’ın temelini oluşturan ‘kalori sayma’ belli bir sınıfa, bir ırka, bir millete, bir coğrafyaya özel bir yöntem değil. Tüm diyetlere ve günlük yaşamımıza rahatlıkla uygulanabilir evrensel bir araç. Zayıflamak için ne yurt dışından getirtilen ilaçlara, ne de egzotik meyve ve sebzelere ihtiyacınız var. Marketinizde, bakkalınızda, pazarınızda ne satılıyorsa onları yiyerek kilo vermenin anahtarını sunuyor DietClub. Site sizden yaş, kilo, fiziksel durum gibi detaylarınızı aldıktan sonra ideal kilonuzu ve bu kiloya ulaşmak için günde kaç kalori almanız gerektiğini belirliyor. Sonra ister hazır sunulan diyetlerden seçiyorsunuz, isterseniz araçları kullanarak kalori hesabınızı yapıp kendi öğünlerinizi oluşturuyorsunuz. Her şekilde başarılı sonuçlar alabilirsiniz, yeter ki ‘KENDİNİZE İNANIN’.

ALTIN ÜYELİK
DietClub’In ücretsiz sağladığı araçlarla, hem de aç kalmadan kilo vermek pekala mümkün. Sağlıklı yaşam yolculuğunda daha fazla yardıma ve rehberliğe ihtiyaç duyan kullanıcılar için ise ‘altın üyelik’ seçeneği mevcut. Bu ücretli üyeliklerden elde edilen gelir sayesinde sitede güncel bir içerik sunuluyor ve kullanıcıların konunun uzmanlarına ulaşması sağlanıyor. ‘Altın Üyelik 3-6 ve 12 aylık paketler halinde sunuluyor. Altın üyelik, 12 aylık ödemesiyle bile beslenme danışmanı ücretlerinin çok altındaki fiyatıyla dikkat çekiyor.


Basın Bültenidir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.